Tek Yön
Gidiş - Dönüş
1 Yolcu
Yetişkin
1
18+ yaş
Çocuk
0
2-12 yaş
Bebek
0
0-2 yaş
Yaşlı
0
65+ yaş
Öğrenci
0
13-24 yaş
Kapat

THY - Türk Hava Yolları Hakkında

Ucuz Uçak Biletleri Nasıl Alınır

Uçak ile seyahat artık lüks olmaktan çıkmış ve tamamen ihtiyaç halini almıştır. En hızlı şekilde ve en konforlu şekilde ulaşım sağlayan uçak yolculuğu ucuz bilet fiyatları ile de en avantajlı ulaşım halini almıştır. Yurtdışına çıkışlarda mecburi olan uçak yolculuğu yurtiçi yolculuklarda da artık en uygun fiyatlı ulaşım sistemini sunmaktadır. Otobüs yolculuklarının rahatsız edici uzun saatleri ve kişisel araçların pahalı ulaşımları nedeniyle birçok insan uçak yolculuğunu tercih etmektedir. Bu sayede de gidecekleri yere daha çabuk varmış oluyor ve aynı zamanda neredeyse diğer ulaşım araçları ile aynı ücret tarifelerini uçaklara ödüyor. Fakat uçak bileti almanın da çeşitli yolları vardır. Uçak bileti almak için bu yolları kullananlar daha uygun fiyatlı uçak biletine sahip olabiliyorlar.

Uçak Biletini İnternetten Nasıl Alabilirim

Ucuz şekilde uçak bileti almak için öncelikle internet sistemleri kullanılmalıdır. Hem hava yolu şirketleri hem de uçak bileti satan firmalar en uygun fiyatlı biletlerini sadece internet üzerinden satmaktadır. İnternet üzerinden satılan biletlerin ucuz olmasının en büyük nedenlerinden biri ise biletleri bizzat kendiniz almanızdır. Yani kurulan bilet sistemi ile size hizmet veren bir elemanın olmayışı, bilet kesim masraflarının ve bilet satış noktalarının masraflarının olmaması alınan uçak biletlerini daha ucuz hale getirmiştir. Son derece kaliteli ve güvenli bir site alt yapısı ile sahip olacağınız ucuz uçak biletleri ile dünyanın her noktasına seyahat edebilirsiniz. 

THY Ucuz Uçak Biletleri

Ülkemizde en fazla tercih edilen havayolu şirketlerinden olan Türk Hava Yolları uçak biletleri de internet üzerinden rahatlıkla en ucuz hali ile bulunmaktadır. İnternet üzerinden yapacağınız bir araştırma ile thy ucuz uçak biletleri bulabilirsiniz. Bu biletleri rezerve edeceğiniz gibi aynı zamanda en hızlı şekilde alabilir ve hiçbir prosedüre takılmadan yolculuklarınız için hazırlığa başlayabilirsiniz. İnternet üzerinden uçak bileti almak sadece dakikalar sürecek ve ucuz uçak bileti ile istediğiniz her noktaya ulaşım sağlayabileceksiniz. Üstelik bu biletlerde hiçbir hizmet farkı bulunmamaktadır. Biletini internetten almayan ve pahalı bir bilet fiyatı ile biletini alan kişiler ile ucuz uçak bileti alan kişiler aynı hizmetlerden yararlanır ve hiçbir şekilde de kişiler arasında bir kalite ayrımı söz konusu olmaz.

İnternet Üzerinden Alınan Uçak Biletleri Güvenli mi

İnternet üzerinden alınacak olan biletler için öncelikle bilet satış hizmeti veren bir internet sitesi tercih edilmelidir. Bu site üzerinde bilet satışı için gerekli olan bir sistem bulunmaktadır ve genellikle direkt olarak bu sistem sayfanın ana sayfası olmaktadır. İnternetten uçak bileti almak için öncelikle bu sistemde bulunan uçuş bilgilerini doldurmanız gerekir. Uçak kalkış saati, tarihi ve gidilecek yer gibi bilgilerin sisteme girilmesi ile birlikte sistem size en uygun fiyatlı uçak biletlerini sıralayacaktır. Tabi bu seçimlerde özel bir hava yolu tercihiniz varsa bu tercihi de belirtmeniz gerekmektedir. Çünkü bu sistem size tüm havayollarına ait olan uçak biletlerini sunacaktır. Bu havayolları içerisinden birini tercih etmeniz gerekmektedir. Tüm uçak bilgilerini sisteme girip size en uygun olan uçak biletini bulduktan sonra da gerekli olan alım işlemleri başlamaktadır.

İnternetten Alınan Uçak biletlerinin Ödemesi Nasıl Yapılmakta

İnternet üzerinden alınacak olan thy uçak biletleri için kredi karı veya banka havalesi ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bu sistemler için değişik para transferi yolları da kullanılabilmektedir. Bu durum sitenin anlaşması olan para transfer sistemlerine bağlı olmaktadır. Mesela Cep Bank yöntemini kullanan bir site ile cep bank para transferi ile uçak bileti de alınabilmektedir. Sitenin ödeme sistemi son derece güvenli bir alt yapı ile oluşturulmaktadır. Çünkü bu sistemler havayolu şirketleri bilişim uzmanları tarafından kurulmuş olup ve hiçbir şekilde güvenlik açığı bırakılmamaktadır. Tüm ödeme işlemlerini en güvenli şekilde ve en doğru şekilde yapabilirsiniz. Ödeme işlemlerinde size sürekli olarak bildirimler gelecektir. Bu kodları ve size gönderilen bildirimleri doğru bir şekilde sisteme girdiğinizde biletiniz oluşacaktır.

Uçak Bileti Almanın En Karlı Yolu Nedir

Güvenli ve kaliteli bir sistem üzerinden alınacak olan uçak biletleri tamamen sizin seçimleriniz ile size sunulacaktır. Alınacak olan uçak biletleri isterseniz mail yoluyla isterseniz de kısa mesaj formatında size gönderilecektir. İnternet üzerinden alınacak olan bu biletlerde normal bilet kartları üzerindeki bulunan tüm bilgiler bulunacaktır. En ucuz şekilde sahip olacağınız internetten ucuz uçak bileti alma şansını siz de bu kolay adımlar ile yakalayabilir ve oldukça da avantajlı bir seyahat yapabilirsiniz. Uçak bileti almak için kullanacağınız sitenin işlemlerinden menün kalmanız ve üye olmanız halinde ise site yönetimi size her zaman için kampanyalı ve promosyonlu uçak biletleri hakkında bilgi verecek ve sürekli olarak en avantajlı uçak biletlerinden öncelikle sizin yararlanmanız sağlanacaktır. Bu da sürekli olarak size en kaliteli ve en uygun fiyatlı uçak biletleri ile seyahat etme şansını sunacaktır. 

Diğer Hava Yolları

Seyahat haberleri ve fırsatlarından ilk siz haberdar olun! Travelape.com'dan en son seyahat haberleri ve fırsatları hakkında mail almak istiyorum: